חביבה על הצלחת  

דף הבית אודות האתר צור קשר לינקים מחשבות על אוכל
חפש מתכון הכנס מתכון מתכוני גולשים פורום יציאה


מדוע כדאי להירשם?

יתרונות החברים באתר
כחברים באתר, תוכלו לנהל ספרית מתכונים אישית - ספרית מתכונים שנתרמו על ידכם. הספריה מארגנת את המתכונים שלכם ברשימות שונות - לפי א"ב ולפי קטגוריות שונות (בשרים,עוגות,מרקים וכו'). כל מתכון בספריה האישית שלכם ניתן לעדכון ושינוי, כמובן על ידכם בלבד.

דף שירותי חבר
עם ביצוע הכניסה לאתר (login), מקבלים לינק לדף שירותי חבר ומשם וגם מתוך התפריט העליון באתר זה, ניתן להכניס מתכונים. בדף שירותי החבר תמצא הספריה שלכם עם המתכונים ניתנים לעריכה. ניתן להגיע לדף שירותי חבר מכל מקום באתר באמצעות לינק שנמצא בתפריט ימני צדדי (המלבן התחתון ביותר). מלבן זה נראה לעין אך ורק לחברים שביצעו כניסה לאתר.

הכנסת מתכונים
בפעם הראשונה, לאחר שביצעתם הרשמה, המערכת כבר תכניס אותכם כחברים ותזהה אותכם ואין צורך לבצע כניסה (login) מהעמוד הראשי. בכניסותיכם הבאות לאתר זה (בימים אחרים, בשימוש חוזר באתר ), אנא הקפידו לבצע כניסה לאתר (login) מדף הבית (העמוד הראשי) לפני הכנסת מתכונים כדי שהמתכונים שתכניסו יכנסו גם לספריתכם האישית. רק לאחר ביצוע login, דף הכנסת המתכונים מזהה את חברי האתר ומצרף את מתכוניהם לאוסף הפרטי שלהם באופן אוטומטי. המתכונים שהוכנסו, זמינים לצפיית כל הגולשים מתוך פינת מתכוני הגולשים. כמו כן המתכונים הללו זמינים גם עבור מנוע חיפוש המתכונים שבאתר זה.

עוד יתרונות
לכל מתכון הנתרם ע"י חבר האתר מצורפת הודעה :"מתכון זה נתרם ע"י" שם החבר . כמו כן, מצורף לינק לצפיה באוסף המתכונים שלו. כך, אם הגולשים באתר אוהבים דווקא את סגנון הבישול שלך - החבר, יש להם גישת צפיה נוחה לאוסף המתכונים האישי שלך.

גישה לשירותי חבר
שימו לב כי מרגע שבצעתם כניסה לאתר (login), מכל דף באתר יש לכם גישה לדף שירותי חבר באמצעות לינק הנמצא בתפריט הימני הצדדי, תפריט קטגוריות מתכונים, במלבן התחתון ביותר של התפריט, מתחת ל" ריבות ומשקאות" . מלבן זה נראה לעין אך ורק לחברים שביצעו כניסה לאתר.

הכל חינם
הרישום לאתר ושירות החברים הם חינם וכך גם ישארו, האתר אינו למטרות רווח.

להרשמה :לחצו כאן .

אנו מקוות שתפיקו הרבה עניין והנאה מאתר זה ותעזרו לו לצמוח ולגדול :) . בברכה,
חביבה ודנה.