חביבה על הצלחת  

דף הבית אודות האתר צור קשר לינקים מחשבות על אוכל
חפש מתכון הכנס מתכון מתכוני גולשים פורום יציאה


עזרה טכנית לשימוש באתר

תהליך ההרשמה
על מנת להירשם לאתר, יש למלא טופס הרשמה קצר. הטופס זמין באמצעות לינק מדף הבית שנקרא - "הרשמה לאתר". הלינק נמצא במלבן של פרחי החמניות באמצע בחלק העליון (ממש מעל מלבן פינת חברים). תהליך ההרשמה הוא חד פעמי, במהלכו תתבקשו לבחור שם משתמש וסיסמא ובסוף התהליך, ישלח אליכם מייל עם הבחירות שעשיתם. אתם מתבקשים לשמור על הפרטים הללו, לביצוע כניסות נוספות מאוחרות יותר לאתר.
אנא שימו לב להנחיות הרשומות בתחתית הטופס. שם המשתמש שאתם בוחרים וגם הסיסמה צריכים לענות על קריטריונים מסוימים (אורך מילה, אותיות באנגלית וכיוב'). אני מביאה כאן את כללי ההרשמה בשנית:
** יש למלא את כל שדות הטופס.
** הדואר האלקטרוני ישמש את מנהלת האתר בלבד ולא יפורסם . על הדו"אל להיות תקין ואמיתי .
** תוים מורשים לסיסמה ושם משתמש : אותיות אנגליות, ספרות , קו תחתי ומקף .
** הסיסמה תהיה בת 6 תוים לפחות, ולא יותר מ16 תוים .
** שם משתמש יכיל לפחות 6 תוים , ולא יותר מ16 תוים .

בסיום הליך ההרשמה תקבלו לינק ל: לדף שירותי חבר. אוקי ,ברכותי !!! ,ספרית המתכונים שלכם זה עתה נולדה. היא אמנם ריקה כרגע, אבל זה רק זמני. לספרית המתכונים ניתן כמובן להגיע ע"י לחיצה על הלינק - לדף שירותי חבר. הלינק הזה, זמין תמיד, לאחר שבצעתם כניסה לאתר, הן מהדף הראשי ,תחת "פינת חברים", ומכל דף אחר באתר, בתחתית התפריט הצדדי ימני, מתחת ל: "ריבות ומשקאות".

כניסה לאתר
תהליך ההרשמה הוא חד פעמי ואין צורך לבצעו שוב. כפי שהזכרתי , בסופו אתם אמורים לקבל מייל עם שם המשתמש והסיסמה שבחרתם. את הללו שמרו לעצמכם במקום בטוח. כתרצו להיכנס שנית לאתר (לאחר מספר שעות או ימים), הקישו את שם המשתמש והסיסמה שלכם לתוך טופס כניסת חברים המצוי בדף הראשי של האתר תחת השם "פינת חברים". בסיום תהליך הכניסה (login) תראו הודעת זיהוי, במקום טופס הכניסה לאתר, שלשונה: שלום username כניסתך לאתר הצליחה .בנוסף תקבלו לינק ל: דף שירותי חבר, עליו כבר דובר רבות (עיין ערך סיום תהליך הרשמה). את הכניסה לאתר יש לבצע בכל פעם שברצונכם להוסיף מתכונים לספרית המתכונים האישית שלכם. כך, המערכת מזהה מי אתם ויודעת לאן לשייך את המתכון שלכם.

הכנסת מתכונים
אנא הקפידו לבצע כניסה לאתר (login) מדף הבית (העמוד הראשי) לפני הכנסת מתכונים כדי שהמתכונים שתכניסו יכנסו גם לספריתכם האישית. רק לאחר ביצוע login, דף הכנסת המתכונים מזהה את חברי האתר ומצרף את מתכוניהם לאוסף הפרטי שלהם באופן אוטומטי. המתכונים שהוכנסו, זמינים לצפיית כל הגולשים מתוך פינת מתכוני הגולשים. כמו כן המתכונים הללו זמינים גם עבור מנוע חיפוש המתכונים שבאתר זה.
נכון, ניתן גם לתרום מתכונים ללא ביצוע כניסה לאתר, וזאת על מנת שגם אנשים שלא רוצים לנהל כאן ספרית מתכונים אישית, יוכלו לתרום מדי פעם מתכון.
לכן, שימו לב, אם בצעתם כניסה, דף הכנסת מתכונים יזהה אותכם ויגיד לכם שלום בנוסח הבא: שלום username, המתכון יופיע על שמך: שם גולש .
אם לא בצעתם כניסה ואתם עדיין לא מזוהים, דף הכנסת מתכונים ימליץ לכם בחום לבצע כניסת חברים לאתר.
הכנסת המתכונים אפשרית הן מהתפריט העליון "הכנסת מתכון" והן מדף שירותי חבר ע"י הלינקים: הכנסת מתכון בודד והכנסת מתכונים ברצף.

גישה לשירותי חבר
שימו לב כי מרגע שבצעתם כניסה לאתר (login), מכל דף באתר יש לכם גישה לדף שירותי חבר באמצעות לינק הנמצא בתפריט הימני הצדדי, תפריט קטגוריות מתכונים, במלבן התחתון ביותר של התפריט, מתחת ל" ריבות ומשקאות" . מלבן זה נראה לעין אך ורק לחברים שביצעו כניסה לאתר.

הצפיה באתר
אני ממליצה לצפות באתר ברזולוצית מסך של 1024 x 768
עם דפדפן (או בלעז browser) IE6 . אם אתם מעדיפים את הרזולוציה 600 x 800 , השתמשו בפסי הגלילה (scroll bars) על מנת לראות את תחתית העמוד. עניין הגלילה כלפי מטה, מקבל משנה תוקף , כשמדובר בעמוד הבית , מכיון שהוא ארוך במיוחד . שמתם לב לציורי הקטגוריות של המתכונים בתחתית עמוד הבית ? :).

השימוש בפורום
אנא שימו לב לכפתורי הפורום:
כפתור "פלוס" - משמש להרחבת הודעה ,דהיינו לחשיפת הלינקים של התשובות להודעה זו. כפתור "מינוס" - משמש לכיווץ הודעה, דהיינו להסתרת הלינקים של התשובות להודעה זו. כמו כן , מעל טבלת ההודעות ישנם כפתורי "הצג תשובות" ו "הסתר תשובות", החושפים/מסתירים בהתאמה, את כל מודעות הפורום שבעמוד זה.

אני מאוד מקווה שכעת תפעול האתר ברור. כמובן שאשמח לעוד הערות והארות כיצד לשפר את ההנחיות לשימוש באתר. כתבו לי אם נתקלתם בקשיים נוספים בתפעול האתר.
צרו איתי קשר ע"י טופס יצירת קשר עם דנה
בברכה , דנה.