חביבה על הצלחת  

דף הבית אודות האתר צור קשר לינקים מחשבות על אוכל
חפש מתכון הכנס מתכון מתכוני גולשים פורום יציאה


ברוכים הבאים ל"חביבה על הצלחת"

האתר הזה מציע לכם מתכונים עם ניחוח ביתי. תמצאו כאן שפע של מתכונים טובים לכל נפש - גם למתחילים בבישול וגם לאלו מכם שהם בעלי ניסיון רב. רבים מן המתכונים כאן מלווים בתמונות מקוריות , כדי להמחיש כיצד יראה המאכל המוגמר. לנוחיותכם, תמצאו שהמתכונים מקוטלגים עפ"י קטיגוריות , ובתוך כל קטגוריה מאורגנים בסדר אלפביתי.

אתר זה הוא פרי יוזמה משותפת של אימא ובת. האם ,חביבה , עורכת התוכן של האתר , אחראית על הכנסת המתכונים והכנתם לצורך צילום. הבת ,דנה, שאחראית על בניית האתר ותפקודו הטכני.

מעבר לאוסף מתכונים מרשים תוכלו למצוא באתר זה : מנגנון חיפוש מתכונים מתקדם, מחשבות על אוכל - חיבורים בעלי אופי פילוסופי , ופינת מתכון השבוע . אתר זה אף מוקיר את מבקריו. תוכלו לתרום כאן מתכונים משלכם שיכנסו אוטומטית למנוע החיפוש.

נשמח מאוד אם תרשמו לאתר. כחברים באתר , תוכלו לנהל ספרית מתכונים פרטית (עם אפשרות עדכון) שמאורגנת ברשימות שונות - לפי סדר א"ב ולפי הקטגוריות השונות. מרגע שחבר באתר ביצע כניסה לאתר, דף הכנסת מתכון יזהה אותו ויצרף אוטומטית את המתכון שתרם לאוסף המתכונים שלו. בנוסף, לכל מתכון הנתרם ע"י חבר באתר, מצורף לינק לצפיה באוסף המתכונים שלו. הרישום לאתר ושירות החברים הם חינם. להסבר מפורט על השימוש באתר והיתרונות לחברים לחץ כאן.

אתר זה עדיין בשלבי בנייה , צפויים כאן עוד חידושים והפתעות. נשמח כמובן לשמוע מכם תגובות, הצעות ורעיונות. אם נתקלתם בקשיים טכניים בתפעול האתר, אנא
לחצו ליצירת קשר עם דנה ותיענו בהקדם.